3208 resultater for "".


Karl Solbue Vika

Forskningsassistent

+47 906 30 474
karl.solbue.vika@nifu.no.

Ansattprofil

Lone Wanderås Fossum

Forskningsassistent

+47 928 56 534
lone.wanderas.fossum@nifu.no

Ansattprofil

Kody Steffy

Postdoc

(+47) 46621751
kody.steffy@nifu.no

Ansattprofil

Ann Cecilie Bergene

Forsker 2

(+47) 93262535
ann.cecilie.bergene@nifu.no

Ansattprofil

Taran Thune

Forsker 1, bistilling

Ansattprofil

Solveig Hillesund

Forsker 2

+47 96094011
solveig.hillesund@nifu.no

Ansattprofil

Frøydis Sæbø Steine

Rådgiver

(+47) 482 03 422
froydis.steine@nifu.no

Særlig kompetanse

  - Kvantitativ metode og statistikk
  - Indikatorrapporten
  - FoU-statistikk

Faglige interesser

  - Regional utvikling
  - Adferdsøkonomi
  - Utdanningsøkonomi
  - Arbeidsmarkedsøkonomi

Ansattprofil

Kaja Reegård

Forsker 2

(+47) 938 48 470
kaja.reegaard@nifu.no

Faglige interesser

  - Relasjoner mellom utdanning og arbeid
  - Fag- og yrkesopplæring
  - Ungdom i og utenfor opplæring
  - Frafall i videregående opplæring

Ansattprofil

Ekaterina Denisova

Rådgiver

(+47) 960 94 044
ekaterina.denisova@nifu.no

Ansattprofil

Duncan A. Thomas

Forsker 2, bistilling

(+44) 7745729246
duncan.thomas@nifu.no

Faglige interesser

  - Research evaluation, policy, funding, organisation and field dynamics in global science (science dynamics)
  - Higher education, the educational technology sector (EdTech) and MOOCs
  - Effects and impacts around frontier research funding
  - Innovation and regulation policy and strategy for private and public water and sanitation utilities worldwide
  - Video production, blogging for impact and engagement

Ansattprofil

1 2 3 10